ثبت نام

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی به عکاسی از محیط های کارگاهی و کارخانه ای گفته می شود. هم در فضای باز، مانند عکس های هوایی از محیط کارخانه، هم در فضای بسته، مانند عکس برداری از خط تولید کارگاه و یا کارخانه. برای انجام چنین عکاسی در ابتدای کار نیاز به تجهیزات و وسایل بسیار حرفه ای و گران قیمتی می باشد که تنها مورد استفاده برای افرادی دارد که سالها تجربه این کار را دارند و به تئوری و تکنیک کار کاملا مسلط می باشند. بعد از گام نخست که دردارا بودن تجهیزات می باشد، برای انجام یک عکاسی صنعتی موفق، احتیاج به مطالعه اولیه در باره سوژه و مکان جغرافیایی مورد عکاسی می باشد. اگر عکاس  مطالعه  کافی در مورد مکان جغرافیایی محل عکس برداری نداشته باشد، هیچگاه موفق به یک عکس برداری موفق نخواهد شد، زیرا زمان مناسب برای انجام عکس برداری را پیدا نخواهد کرد. همانطور که می دانید مبحث نور از مباحث بسیار مهم در عکاسی می باشد و بدون در نظر گرفتن شرایط نوری هیچگاه یک عکس خوب گرفته نمی شود. مبحث نور در عکاسی صنعتی بسیار گسترده تر از انواع دیگر عکاسی می باشد زیرا در محیط های صنعتی عناصر بسیاری درگیر هستند و هرکدام به نوبه جنس خود و رفلکس خود بر روی تصویر گرفته شده تاثیر می گذارند. در انواع دیگر عکاسی یکی از راه حل های عکاسان حذف چنین عناصری از کادر عکاسی می باشد اما در عکاسی صنعتی چنین امکانی فراهم نیست زیرا در کارخانه ها و کارگاه ها اجسام بزرگ و سنگینی وجود دارند که یا ثابت هستند و یا لازم است در کادر وجود داشته باشند، بنابراین تنها راه این است که شخص عکاس از علم و تجربه کافی برخوردار بوده و به خوبی قادر به کنترل شرایط باشند.
 از آنجایی که عکس برداری صنعتی عموما جهت تبلیغات انجام می شود و انجام تبلیغات موثر گاها بر سرنوشت و آینده یک کارگاه و یا کارخانه تاثیر دارد، قبل از انجام آن بهتر است رزومه کاری عکاس و همچنین تجهیزات مورد استفاده آن توسط شما مورد بررسی قرار گیرد تا با آسایش خیال در بخش تبلیغاتی خود سرمایه گاری کنید و همچنین از نتیجه آن رضایت خاطر داشته باشید،.
عکاسان حرفه ای گروه طرح آتیه نگر صنعت با داشتن گواهینامه های بین المللی عکاسی ،داشتن سابقه ساخت و تولید تیزرهای تبلیغاتی برای برندهای مطرح بین المللی و  همچنین در اختیار داشتن کلیه ابزارآلات تخصصی عکاسی و فیلم برداری صنعتی، به شما این مژده را می دهند، کلیه خدمات عکاسی صنعتی و همچنین فیلم برداری صنعتی را با تضمین بالاترین کیفیت و رضایت شما، ارائه می دهد.


هم اکنون به جمع مشتریان راضی ما بپیوندید.